Najdokładniejszy na rynku kalkulator fotowoltaiki

Fusionsolar

Fusionsolar logowanie

Jak zalogować się do Huawei Fusionsolar 7.0 ?

Fusionsolar przez przeglądarkę na komputerze

Link do zalogowania się do nowego systemu monitoringu instalacji fotowoltaicznej Fusionsolar w wersji przeglądarkowej dostępny jest >> TUTAJ <<  Dla istniejących kont, dane do zalogowania pozostały takie same, jak dla dotychczas używanej wersji Fusionsolar 6.0. Jeśli natomiast wykonana została nowa instalacja fotowoltaiczna, dane do zalogowania zostaną przesłane e-mailem po utworzeniu konta użytkownika. Użytkownik otrzyma Nazwę oraz Hasło startowe do pierwszego zalogowania. Po wpisaniu tych danych w pierwszym logowaniu, system poprosi o podanie nowego hasła dostępowego, które będzie hasłem stałym użytkownika.

Fusionsolar aplikacja na telefon

Instalację aplikacji na smartfonie opisujemy na naszej stronie >> POBIERZ APLIKACJĘ <<

Podobnie jak dla wersji przeglądarkowej, przy nowej instalacji fotowoltaicznej, dane do zalogowania zostaną przesłane e-mailem po utworzeniu konta użytkownika przez instalatora. Użytkownik w e-mailu otrzyma Nazwę oraz Hasło startowe do pierwszego zalogowania. Po wpisaniu tych danych w pierwszym logowaniu, system poprosi o podanie nowego hasła dostępowego, które będzie hasłem stałym użytkownika, umożliwiającym następne logowania.

 

Fusionsolar - nie pamiętam hasła

Jeśli zapomniałeś hasło do logowania, możesz go odzyskać na dwa sposoby:

  • Samodzielnie – klikając w kłódkę w polu logowania lub w „Nie pamiętasz hasła?” i podając adres e-mail, na który instalator zarejestrował konto użytkownika.
  • Przy pomocy instalatora – instalator w systemie instalatorskim może nadać jednorazowe hasło startowe dla wybranego użytkownika
Aplikacja Fusionsolar na smartfona

Fusionsolar - prawidłowe zalogowanie

Po zalogowaniu, otworzy się okno z listą dostępnych dla użytkownika instalacji fotowoltaicznych. Klienci indywidualni najczęściej mają dostęp do jednej instalacji PV. Szczegółowe dane instalacji oraz charakterystyki pracy dostępne są po kliknięciu w wybraną instalację na liście.

aplikacja huawei fusionsolar
huawei fusionsolar 7.0 2021

Okno aplikacji Fusionsolar na przeglądarce, zawierające kilka instalacji fotowoltaicznych

fotowoltaika licznik energii

Przykładowe okno wybranej instalacji, wyposażonej w licznik i magazyn energii, w aplikacji Fusionsolar na przeglądarce