Fotowoltaika dla Firm – oszczędzaj na rachunkach za prąd

Postaw na fotowoltaikę w Twojej firmie, zainwestuj raz i oszczędzaj cały czas. Branża fotowoltaiczna jest jedną z najszybciej rozwijających się. Wszystko za sprawą opłacalności tego rozwiązania, że względu na stale rosnące ceny energii elektrycznej. Corocznie podwyżki za prąd dają się we znaki przedsiębiorcom. Sprawy nie ułatwia zapowiedziana już duża podwyżka prądu i gazu od nowego roku. Dlatego w celu zwiększenia rentowności, przedsiębiorcy muszą zoptymalizować zużycie energii. Jak to zrobić? Wystarczy zmniejszyć zapotrzebowanie na energię w godzinach szczytu, stawiając na własną elektrownię fotowoltaiczną.

Polska Energia instalacja fotowoltaiczna na dachu płaskim,

Aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów, do naszych instalacji wykorzystujemy wysokiej jakości moduły sprawdzonego producenta JASolar oraz falowniki jednego z liderów na światowym oraz polskim rynku, marki HUAWEI.

Inwestując w fotowoltaikę od Polskiej Energii Andrychów masz pewność dostępu do najnowszych technologii, długą gwarancję na komponenty oraz realizację inwestycji na najwyższym poziomie. Zobacz nasze realizacje fotowoltaiczne.

Polska Energia Andrychów - Najskuteczniejszy Partner od energii słonecznej

Firma fotowoltaiczna Polska Energia z Andrychowa jest wiodącą marką branży fotowoltaicznej i współpracuje z liderami instalatorskimi w całej Polsce. Pomagamy w tworzeniu obiektów energooszczędnych, innowacyjnych oraz samowystarczalnych. Oferujemy projekt i montaż trwałych instalacji fotowoltaicznych w oparciu o technologię solarną OZE. Przyszłość związana z fotowoltaiką to okres skutecznego i efektywnego rozwoju technologii odnawialnych źródeł energii.

Instalacja fotowoltaiczna na dachu firmy Sumera-Motor w Andrychowie

Fotowoltaika w firmie – wykorzystaj nawet 100% energii słonecznej

Czy zmiana ustawy OZE oraz likwidacja prosumenta i bilansowania energii w 2022 roku dla Twojej firmy ma w ogóle znaczenie ?
Działalność prowadzona w dzień jest idealnym przykładem, w którym produkcja energii z elektrowni fotowoltaicznej trafia bezpośrednio do urządzeń i maszyn ją pobierających. Energia ta nie jest rejestrowana przez licznik dwukierunkowy zatem nie podlega stratom związanym z bilansowaniem ani też sprzedaży, zatem w jest w 100% wykorzystywana w momencie produkcji. Dobór mocy instalacji fotowoltaicznej zależy od poboru, zatem nieco inaczej jest przeliczana jej wartość. Drożejąca energia elektryczna sprawia, że szybciej nastąpi zwrot poniesionych kosztów i więcej oszczędności zostanie na koncie firmy.

Instalacja fotowoltaiczna na dachu Szkoły Podstawowej w Łękawicy

Fotowoltaika w biznesie – zadbaj o prestiż firmy w oczach Klientów

Szeroko rozumiana ekologia oraz działania przyczyniające się do ochrony środowiska są coraz istotniejszym elementem kreowania pozytywnego wizerunku firmy. Przedsiębiorstwa wspierające działania proekologiczne coraz chętniej korzystają z instalacji modułów fotowoltaicznych o mocy do 50 kW z powodu uproszczonego i szybkiego procecu przygotowawczego, dzięki czemu Twoja firma szybko rozpocznie pracę z własnego prądu. Moduły można zainstalować na dachu lub na gruncie. Warto zainwestować we własną zieloną energię elektryczną. Pomyśl o przyszłości swojej firmy, postaw na niezależność energetyczną i zredukuj koszty za prąd.

Fotowoltaika w Twojej firmie – Pakiet Korzyści

  • Certyfikowany Partner Biznesu – posiadamy własnych wykfalifikowanych fachowców i przeszkolone ekipy montażowe z bogatym doświadczeniem. Każdego dnia dostarczamy dla firm na terenie Polski innowacyjne rozwiązania oparte o produkcję solarnej energii odnawialnej. Zapewniamy kompleksową pomoc i doradztwo – od doboru instalacji, projektu, uzgodnień z rzeczoznawcą d/s przeciw pożarowych przez montaż, formalności, odbiory po jej serwisowanie.
  • Prestiż firmy – stwórz z nami profesjonalny wizerunek swojej firmy, zwiększ konkurencyjność, innowacyjność i efektywność działań.
  • Troska o ekologię – postaw na skuteczną ekonomiczność lokalnej gospodarki. Dzięki naszym rozwiązaniom Twoja firma przyczyni się do poprawy środowiska naturalnego. Inwestycje w energetykę odnawialną to główna droga do wielkich zmian cywilizacyjnych i globalnych w sektorze energetycznym.
  • Doświadczenie w branży i światowe standardy – stale rozwijamy nasze usługi, dbamy o każdy szczegół instalacji, współpracujemy z czołowymi producentami światowej branży fotowoltaicznej HUAWEI, SOLAREDGE, JASOLAR, PHOENIX CONTACT, EATON
  • Gwarancja niezależności – inwestując w fotowoltaikę możesz obniżyć rachunki za energię elektryczną nawet do 70%. To inwestycja, która się opłaca. Nie musisz się martwić o kolejne podwyżki lub przerwy w dostawie energii, których widmo pojawia się w niedalekiej przyszłości.

Fotowoltaika kontakt – Kompleksowe Realizacje Instalacji Fotowoltaicznych, Oferty.

Fotowoltaika kontakt – Dział Techniczny, Zgłoszenia, Serwis. 

Fotowoltaika ceny, kontakt – Dział Sprzedaży, Hurtownia, Sklep.