Najdokładniejszy na rynku kalkulator fotowoltaiki

Fotowoltaika dla Firm – oszczędzaj na rachunkach za prąd

Postaw na fotowoltaikę w Twojej firmie, zainwestuj raz i oszczędzaj cały czas. Branża fotowoltaiczna jest jedną z najszybciej rozwijających się. Wszystko za sprawą opłacalności tego rozwiązania, że względu na stale rosnące ceny energii elektrycznej. Corocznie podwyżki za prąd dają się we znaki przedsiębiorcom, dlatego w celu zwiększenia rentowności, przedsiębiorcy muszą zoptymalizować zużycie energii. Jak to zrobić? Wystarczy zmniejszyć zapotrzebowanie na energię w godzinach szczytu, stawiając na własną elektrownię fotowoltaiczną.

Instalacja 50kWp Bielsko-Biała Polska Energia

Aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów, do naszych instalacji wykorzystujemy wysokiej jakości moduły sprawdzonego producenta JASolar oraz falowniki jednego z liderów na światowym oraz polskim rynku, marki HUAWEI.

Inwestując w fotowoltaikę od Polskiej Energii Andrychów masz pewność dostępu do najnowszych technologii, długą gwarancję na komponenty oraz realizację inwestycji na najwyższym poziomie. Zobacz nasze realizacje fotowoltaiczne.

Polska Energia Andrychów - Najskuteczniejszy Partner od energii słonecznej

Firma fotowoltaiczna Polska Energia z Andrychowa jest wiodącą marką branży fotowoltaicznej i współpracuje z liderami instalatorskimi w całej Polsce. Pomagamy w tworzeniu obiektów energooszczędnych, innowacyjnych oraz samowystarczalnych. Oferujemy projekt i montaż trwałych instalacji fotowoltaicznych w oparciu o technologię solarną OZE. Przyszłość związana z fotowoltaiką to okres skutecznego i efektywnego rozwoju technologii odnawialnych źródeł energii.

Instalacja fotowoltaiczna na dachu firmy Sumera-Motor w Andrychowie

Fotowoltaika w firmie – wykorzystaj nawet 100% energii słonecznej

Czy zmiana ustawy OZE oraz likwidacja prosumenta i bilansowania energii w 2022 roku dla Twojej firmy ma w ogóle znaczenie ?
Działalność prowadzona w dzień jest idealnym przykładem, w którym produkcja energii z elektrowni fotowoltaicznej trafia bezpośrednio do urządzeń i maszyn ją pobierających. Energia ta nie jest rejestrowana przez licznik dwukierunkowy zatem nie podlega stratom związanym z bilansowaniem ani też sprzedaży, zatem w jest w 100% wykorzystywana w momencie produkcji. Dobór mocy instalacji fotowoltaicznej zależy od poboru, zatem nieco inaczej jest przeliczana jej wartość. Drożejąca energia elektryczna sprawia, że szybciej nastąpi zwrot poniesionych kosztów i więcej oszczędności zostanie na koncie firmy.

Instalacja fotowoltaiczna na dachu Szkoły Podstawowej w Łękawicy

Fotowoltaika w biznesie – zadbaj o prestiż firmy w oczach Klientów

Szeroko rozumiana ekologia oraz działania przyczyniające się do ochrony środowiska są coraz istotniejszym elementem kreowania pozytywnego wizerunku firmy. Przedsiębiorstwa wspierające działania proekologiczne coraz chętniej korzystają z instalacji modułów fotowoltaicznych o mocy do 50 kW z powodu uproszczonego i szybkiego procecu przygotowawczego, dzięki czemu Twoja firma szybko rozpocznie pracę z własnego prądu. Moduły można zainstalować na dachu lub na gruncie. Warto zainwestować we własną zieloną energię elektryczną. Pomyśl o przyszłości swojej firmy, postaw na niezależność energetyczną i zredukuj koszty za prąd.

Fotowoltaika w Twojej firmie – Pakiet Korzyści

  • Certyfikowany Partner Biznesu – posiadamy własnych wykfalifikowanych fachowców i przeszkolone ekipy montażowe z bogatym doświadczeniem. Każdego dnia dostarczamy dla firm na terenie Polski innowacyjne rozwiązania oparte o produkcję solarnej energii odnawialnej. Zapewniamy kompleksową pomoc i doradztwo – od doboru instalacji, projektu, uzgodnień z rzeczoznawcą d/s przeciw pożarowych przez montaż, formalności, odbiory po jej serwisowanie.
  • Prestiż firmy – stwórz z nami profesjonalny wizerunek swojej firmy, zwiększ konkurencyjność, innowacyjność i efektywność działań.
  • Troska o ekologię – postaw na skuteczną ekonomiczność lokalnej gospodarki. Dzięki naszym rozwiązaniom Twoja firma przyczyni się do poprawy środowiska naturalnego. Inwestycje w energetykę odnawialną to główna droga do wielkich zmian cywilizacyjnych i globalnych w sektorze energetycznym.
  • Doświadczenie w branży i światowe standardy – stale rozwijamy nasze usługi, dbamy o każdy szczegół instalacji, współpracujemy z czołowymi producentami światowej branży fotowoltaicznej HUAWEI, SOLAREDGE, JASOLAR, PHOENIX CONTACT, EATON
  • Gwarancja niezależności – inwestując w fotowoltaikę możesz obniżyć rachunki za energię elektryczną nawet do 70%. To inwestycja, która się opłaca. Nie musisz się martwić o kolejne podwyżki lub przerwy w dostawie energii, których widmo pojawia się w niedalekiej przyszłości.

O czym powinieneś pamiętać po wykonaniu instalacji fotowoltaicznej

Realizując inwestycję w fotowoltaikę dla swojej firmy o mocy poniżej 1000 kW (1MW) nie płacisz podatku akcyzowego, a nawet nie masz obowiązku dokonania zgłoszenia rejestracyjnego instalacji wytwórczej. Jedyny obowiązek to składanie okresowych deklaracji akcyzowych. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat deklaracji akcyzowej, zapraszamy do artykułu >> TUTAJ <<

Fotowoltaika kontakt – Kompleksowe Realizacje Instalacji Fotowoltaicznych, Oferty.

Fotowoltaika ceny, kontakt  Sprzedaż

Sklep  Elektryczny / Hurtownia 
sprzedaż / zamówienia

Fotowoltaika kontakt – Dział Techniczny, Zgłoszenia, Serwis.