Najdokładniejszy na rynku kalkulator fotowoltaiki

Fusionsolar

System monitorowania instalacji fotowoltaicznych HUAWEI

Aktualizacja: 25 września, 2022
fotowoltaika huawei fusionsolar 7.0 2021 Polska Energia Andrychów

Witamy na stronie firmy POLSKA ENERGIA SP.K. z ANDRYCHOWA. Jeśli jesteś naszym Klientem, możesz liczyć na nasze wsparcie z zakresu instalacji, obsługi oraz konta w aplikacji Fusionsolar, a także działania instalacji fotowoltaicznej, którą wykonała firma POLSKA ENERGIA SP.K. z ANDRYCHOWA.

Ze względu na bardzo dużą ilość zapytań od osób niebędących Klientami naszej firmy informujemy, że nie jesteśmy w stanie analizować potencjalnych problemów w instalacjach wykonanych przez inne podmioty, czy też zarządzać kontami w aplikacji, założonymi przez innych instalatorów. Jeśli masz problem lub pytanie dotyczące instalacji fotowoltaicznej lub konta do aplikacji skontaktuj się z firmą, która wykonała Twoją instalację. Na tej stronie staramy się umieszczać informacje, aktualności i linki związane z aplikacją Fusionsolar, jednak pomoc techniczną możemy udzielić wyłącznie Klientom firmy POLSKA ENERGIA SP.K. z ANDRYCHOWA. Dziękujemy za zrozumienie. 

FusionSolar 7.0

FUSIONSOLAR to aplikacja dedykowana do monitoringu systemów fotowoltaicznych z falownikami HUAWEI. Umożliwia konfigurowanie i uruchomienie takich urządzeń jak:

  • Falowniki Huawei
  • Liczniki energii
  • Smartloggery
  • Magazyny Energii


A także 
monitoring instalacji wraz podzespołami, takimi jak falowniki, optymalizatory, liczniki energii, magazyny energii, z dostępem do charakterystyk dziennych, miesięcznych i rocznych.

fotowoltaika licznik energii

Okno aplikacji Fusionsolar na przeglądarce, z licznikiem energii 

Aplikacja umożliwia bardzo szeroki dostęp do parametrów pracy urządzeń z punktu widzenia instalatora i serwisu. Łącznie z możliwością wykonania zdalnych aktualizacji falowników i urządzeń komunikacyjnych podłączonych do internetu.

huawei fusionsolar 7.0 2021

Okno aplikacji Fusionsolar na przeglądarce, zawierające kilka instalacji fotowoltaicznych

fotowoltaika huawei fusionsolar 7.0 2021 Polska Energia Andrychów

Okno aplikacji Fusionsolar na przeglądarce, z licznikiem i magazynem energii