Najdokładniejszy na rynku kalkulator fotowoltaiki

KIM JESTEŚMY

Polska Energia Zbigniew Hatala Przemysław Hatala Spółka Komandytowa z Andrychowa to niezależna i samodzielnie działająca firma w branży fotowoltaiki, elektryki i elektroenergetyki, pomp ciepła i klimatyzacji.

Sprzedaż Hurtowa i Detaliczna

Polska Energia z Andrychowa to firma instalatorska z własnym i brygadami i magazynem, a także sklep i hurtownia elektryczna. Nasi specjaliści posiadają wieloletnie doświadczenie w branży elektrycznej i instalatorskiej, możesz liczyć na wsparcie techniczne naszych pracowników.

Sklep i hurtownia elektryczna Polska Energia Andrychów

Panele słoneczne wysokiej jakości

Doświadczenie naszych ekip monterskich opiera się na kilku tysiącach instalacji w zakresie mocy od kilku kWp do ponad 100kWp, wykonanych na terenie całej Polski. Podstawowy rejon działania to: małopolska i śląsk, ale regularnie odwiedzamy również województwa świętokrzyskie, łódzkie, opolskie oraz podkarpacie.

Instalujemy również magazyny energii i ładowarki do samochodów.

Sklep i hurtownia elektryczna Polska Energia Andrychów
Polska Energia Fotowoltaika Andrychów hurtownia sklep
firma Polska Energia Andrychów fotowoltaika siedziba

Fotowoltaika dla domu i biznesu

Sprawne wykonanie instalacji na najwyższym poziomie umożliwiają w pełni wyposażone brygady monterskie, własny magazyn z dostępnymi od ręki podzespołami, dział wsparcia technicznego i serwis. 

Fotowoltaika Andrychów

Zapraszamy do naszej siedziby w Andrychowie, ul. Krakowska 123, kontaktu telefonicznego lub pozostawienia wiadomości e-mail: kontakt@polska-energia.com

Wykonujemy instalacje dla:

  • klientów prywatnych
  • instytucji samorządowych
  • firm
  • rolników

Zobacz również nasze realizacje w zamieszczonej poniżej galerii.

Naszymi partnerami są bezpośredni importerzy modułów fotowoltaicznych i falowników, współpracujemy również z producentami podzespołów.

Polska Energia Andrychów zapewnia kompleksową realizację inwestycji, zatem na każdym etapie masz kontakt z pracownikami naszej firmy, od momentu wykonania audytu i przygotowania oferty, przez sprawny montaż, po opiekę gwarancyjną i serwis pogwarancyjny. 

Fotowoltaika dofinansowanie

Pomagamy w wypełnieniu dokumentów do uzyskania dotacji. Jesteśmy partnerem banku santander, zatem możemy udzielić kredyt na bardzo korzystnych warunkach.

W naszej siedzibie możesz uzyskać istotne informacje związane z instalacją fotowoltaiczną, zobaczyć działającą instalację demonstracyjną, którą specjalnie w tym celu wybudowaliśmy przed naszą firmą, a także pooglądać instalowane przez nas moduły fotowoltaiczne, falowniki i elementy montażowe.

Jeśli chciałbyś samodzielnie wykonać instalację fotowoltaiczną, w naszym oddziale możesz zakupić wszystkie niezbędne podzespoły.

W naszej ofercie znajdują się produkty sprawdzonych, renomowanych marek, m.in. Huawei, Solaredge, Jasolar, PhoenixContact, Eaton, BayWa, Baks

Logo huawei solaredge jasolar sofar baks
Polska Energia instalacja fotowoltaika demo

Polska Energia – co nas wyróżnia?

  • Słyniemy z rzetelności i terminowości wykonywania projektów. Jest to zasługa naszego wykwalifikowanego i dobrze przygotowanego zespołu fachowców.
  • Terminy realizacji poniżej miesiąca z możliwością umówienia na wybrany dzień. Standardowy czas realizacji instalacji na budynkach jednorodzinnych to najczęściej kilka godzin.
  • Kompleksowe doradztwo. Potrafimy doradzić i pomóc na każdym etapie realizacji projektu. Dobór instalacji, pozyskanie finansowania, formalności, odbiory. Klienci nas cenią za dbałość o powierzone nam zadania.
  • Trudne projekty. Działamy tam gdzie inne firmy nawet nie podejmują wyzwania lub tam gdzie inni sobie nie poradzili.

Nasze realizacje

Poniżej prezentujemy przykładowe realizacje wykonane przez Polską Energię z Andrychowa