Najdokładniejszy na rynku kalkulator fotowoltaiki

Polska Energia Opinie

Polska Energia Andrychów Fotowoltaika opinie

Jako jedna z wiodących firm fotowoltaicznych na rynku cieszymy się, że możemy pochwalić się doskonałymi opiniami naszych Klientów, na które zresztą pracujemy każdego dnia. 100% zadowolonych Klientów to nasza najlepsza wizytówka i jeszcze większa mobilizacja do rozwoju i pracy dla Państwa.

Opłacalność fotowoltaiki sprawia, że konsumenci coraz szybciej przechodzą na energetykę opartą na odnawialnych źródłach energii. Inwestycja szybko się zwraca, dlatego rośnie liczba osób, które chcą mieć zainstalowaną instalację fotowoltaiczną na swoim prywatnym dachu oraz firm, które inwestują w rozwiązania fotowoltaiczne.

Usługi firmy Polska Energia Andrychów są sprawdzone i za każdym razem wysoko oceniane przez Konsumentów. Mamy nadzieję, że opinie innych użytkowników spowodują, że więcej osób dostrzeże, że fotowoltaika stanowi istotną część energetyki w Polsce.

Zaufali nam

Oto opinie pozostawione przez kilku naszych zadowolonych Klientów, pod profilem naszej firmy Polska Energia w Google:
DOSKONAŁA
29 opinii na
Kinga M
Kinga M
2021-11-16
Bardzo dobra, rzetelna firma, w której naprawdę otrzymuje się kompleksową usługę. Od doradztwa przez: montaż, załatwianie „papierkowej roboty” u dostawcy energii oraz otrzymaniu dotacji do uruchomienia dodatkowych aplikacji i pomoc w ich obsłudze!. Kontakt bardzo dobry, szybka reakcja na prośbę o pomoc!! Od 3 miesięcy mamy instalację i naprawdę nie zostałam ani raz potraktowana jak klient u którego „robi się instalację, kasuje się należność i temat zamknięty”! Gorąco polecam!!
Maria Kasztura
Maria Kasztura
2021-10-18
Bardzo profesjonalna obsługa, oferta szybko przygotowana i przedstawiona, terminy realizacji dotrzymane, sprawny i fachowy montaż, a nawet odbiór przyłącza bardzo szybki: podsumowując warto skorzystać, bo prąd ze swojej elektrowni możesz mieć w dwa tygodnie. Polecam!!
Grzegorz Lenart
Grzegorz Lenart
2021-10-16
Fachowo, solidnie, szybko. Pomoc we wszystkich formalnościach, bardzo dobry kontakt z firmą w sprawach formalnych jak i technicznych po założeniu instalacji. Firma godna polecenia.
Jan Krupnik
Jan Krupnik
2021-09-24
Instalacja przebiegła sprawnie. Ekipa zgrana, kompetentna. Jest b. zadowolony Krupnik Jan , Wieprz
Renata Fober
Renata Fober
2021-07-29
Polecam firmę Polska Energia. Cały proces od ustalenia warunków umowy przez montaż przebiegł bardzo sprawnie i szybko. Panowie z ekipy montażowej zaskoczyli nas bardzo pozytywnie sprawnością działania, tempem pracy, współpracą w zespole. Wszystko było tak przygotowane i dopracowane, że montaż przebiegł bardzo szybko. 27 lipca zainstalowana została fotowoltaika, a w dniu 29 lipca Tauron uruchomił licznik:)
Marek Ormaniec
Marek Ormaniec
2021-07-26
Profesjonalnie, szybko i sprawnie; polecam.
Józef Medoń
Józef Medoń
2021-07-14
Firma godna polecenia fachowe doradztwo i profesjonalny montaż.

Na budowanie solidnej reputacji naszej firmy Polska Energia ma wpływ kilka kluczowych czynników:

  1. Klienta stawiamy zawsze na pierwszym miejscu. Oferujemy usługi fotowoltaiczne dla firm, domów i gospodarstw rolnych. Podchodzimy indywidualnie do każdego projektu. Klient zawsze może liczyć na nasze wsparcie od samego początku – do realizacji projektu. Pozostajemy do dyspozycji na każdym etapie realizacji instalacji.
  2. Fachowe doradztwo techniczne – naszą firmę Polska Energia tworzą wyspecjalizowani profesjonaliści z dużą wiedzą i doświadczeniem w branży. Pomagamy w wyborze najkorzystniejszej oferty.
  3. Zapewniamy bezpłatne, profesjonalne wyceny instalacji fotowoltaicznych.
  4. Realizujemy trudne projekty. Jest wiele aspektów technologicznych, detali pomijanych przez inne firmy fotowoltaiczne podczas projektowania czy montażu instalacji. Jak to mówią „diabeł tkwi w szczegółach” – my zwracamy uwagę na najmniejsze szczegóły i dopracowujemy detale, dzięki czemu dajemy 100% gwarancji i zadowolenia z naszych usług.
  5. Zapewniamy wsparcie po wykonaniu instalacji zarówno gwarancyjne jak i pogwarancyjne.

Szanowni Państwo, nie lubimy się chwalić jednak wierzymy, że opinie innych Konsumentów są najlepszym społecznym dowodem potwierdzającym fachowość i rzetelność naszych usług. Bardzo dziękujemy za zaufanie.