Najdokładniejszy na rynku kalkulator fotowoltaiki

Fusionsolar

Zaktualizuj FusionSolar dla iPhone'a

System zarządzania fotowoltaiką FusionSolar został zaktualizowany w dniu 25 kwiecień 2022. Jeśli jesteś użytkownikiem iPhone’a musisz pobrać najnowszą wersję aplikacji z App Store. Jeśli aplikacja FusionSolar nie zostanie zaktualizowana, niektóre funkcje mogą być niedostępne. Dla użytkowników systemu Android nie ma potrzeby wykonywania żadnych dodatkowych działań.

Zmiana sposobu aktywacji konta użytkownika FUSIONSOLAR

Od dnia 04.04.2022 wprowadzane są zmiany w systemie Fusionsolar m.in. w zakresie aktywacji konta użytkownika. Instalator nie nadaje już hasła startowego, ale zostanie ono wygenerowane losowo i przesłane w mailu aktywacyjnym na adres email użytkownika. W okresie wprowadzania aktualizacji na serwerach mogą wystąpić chwilowe ograniczenia dostępu i aktualizacji wyświetlanych danych.

Zaktualizuj FusionSolar dla iPhone'a

Inteligentny system zarządzania fotowoltaiką FusionSolar został zaktualizowany w dniu 22 luty 2022. Jeśli jesteś użytkownikiem iPhone’a musisz pobrać najnowszą wersję aplikacji z App Store. Jeśli aplikacja FusionSolar nie zostanie zaktualizowana, niektóre funkcje mogą być niedostępne. Dla użytkowników systemu Android nie ma potrzeby wykonywania żadnych dodatkowych działań.

Aktualizacja FusionSolar - luty 2022

W celu poprawy sprawności działania, w dniu 22 luty 2022 w godzinach od 03:00 do 05:00 < UTC+02:00 > Huawei planuje uaktualnić serwer Fusionsolar. W tym czasie serwer będzie nieczynny. Unikaj wyżej wskazanego czasu na operacje w systemie Fusionsolar. Przepraszamy za powstałe niedogodności.

Aktualizacja aplikacji FusionSolar dla iPhone'a

Dnia 13.12.2022 Huawei przypomina, że inteligentny system zarządzania fotowoltaiką FusionSolar został zaktualizowany. Użytkownicy iPhone’a muszą pobrać najnowszą wersję z App Store. Jeśli aplikacja FusionSolar nie zostanie zaktualizowana, niektóre funkcje mogą być niedostępne. Wiadomość ta nie dotyczy użytkowników systemu Android i użytkowników iPhone’a, którzy dokonali uaktualnienia. Również nie dotyczy użytkowników monitorujących pracę instalacji PV przez przeglądarkę internetową na komputerach.

Aplikacja FusionSolar - Nie działa

W związku z dużą aktualizacją systemu monitoringu instalacji fotowoltaicznych HUAWEI FusionSolar,  w okresie od 24.12.2021 do 30.12.2021 nie będzie dostępu do portalu monitoringu lub dostęp będzie utrudniony. Przepraszamy za wszelkie związane z tym niedogodności. 

FusionSolar HUAWEI - aktualizacja grudzień 2021

Liczba instalacji fotowoltaicznych oraz użytkowników korzystających z inteligentnego systemu zarządzania fotowoltaiką HUAWEI FusionSolar stale rośnie, co wpływa na wzrost obciążenia serwerów i systemu monitoringu. Chcąc zapewnić wygodne i sprawne działanie aplikacji, FUSIONSOLAR planuje rozbudowę i aktualizację systemu pod koniec grudnia 2021. Aby zapewnić prawidłowe użytkowanie aplikacji po uaktualnieniu, zaktualizuj aplikację do najnowszej wersji (5.7.059) do 25 grudnia.

W okresie przejściowym (po 20 grudnia 2021) mogą pojawić się chwilowe problemy z dostępem do aplikacji lub mogą pojawić się chwilowe nieprawidłowości w wyświetlanych wynikach.

FusionSolar HUAWEI - aktualizacja aplikacji 7.0

Od 26 kwietnia 2021 HUAWEI uruchomił nowy system FUSIONSOLAR do wersji 7.0.

Huawei FusionSolar Smart PV Solution – co obejmuje aktualizacja ?

1. Zaktualizowany interfejs użytkownika, aby ułatwić dostęp do wielu funkcji.

2. Dodany zostanie przewodnik użytkowania online oraz obsługa wyszukiwania funkcji platformy, a także dokumentów pomocy online.

3. Będzie dostępna obsługa inteligentnego systemu magazynowania energii LUNA2000.

4. Zaktualizowana zostanie aplikacja monitoringu systemu fotowoltaicznego FusionSolar.

5. Poprawione będą ograniczenia powodujące problemy ze stabilnością i wydajnością systemu monitoringu przy użyciu aplikacji.

W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy z HUAWEI SMART PV pod adresem: eu_inverter_support@huawei.com

Czy falownik HUAWEI będzie pracował bez internetu ?

Czasowy brak dostępu przez falownik do internetu nie wpływa na generację energii do sieci elektrycznej. Falowniki do poprawnej pracy nie wymagają dostępu do internetu, z kolei dostęp ten jest konieczny w celu zdalnego monitorowania pracy instalacji. Pamięć wewnętrzna inwerterów SUN2000 HUAWEI mieści do 30 dni pracy i przechowuje wszystkie mierzone parametry. Po odzyskaniu połączenia z siecią, dane będą synchronizowane pomiędzy falownikiem i serwerem Huawei. Zatem charakterystyki generacji z poprzednich dni również pojawią się w historii pracy urządzenia.

Kilka zrzutów ekranu HUAWEI FUSIONSOLAR 7.0 od 2021:
huawei fusionsolar 7.0 2021
fotowoltaika huawei fusionsolar 7.0 2021 Polska Energia Andrychów