Najdokładniejszy na rynku kalkulator fotowoltaiki

Fotowoltaika Wadowice

Masz dosyć wysokich rachunków za prąd? I tego, że z każdym kolejnym rokiem płacisz więcej za energię elektryczną? Nic dziwnego, co roku zużywamy więcej energii, ale czy musi to oznaczać wyższe rachunki za prąd? Niekoniecznie. Jeżeli chcesz zoptymalizować koszty i obniżyć rachunki postaw na fotowoltaikę. Firma fotowoltaiczna Polska Energia z Andrychowa świadczy usługi z zakresu fachowego doradztwa, pomocy w uzyskaniu dofinansowania i dotacji do fotowoltaiki oraz montażu paneli słonecznych w Wadowicach i okolicach.

Jako firma fotowoltaiczna z wieloletnim doświadczeniem w montażu i projektowaniu fotowoltaicznych paneli słonecznych w Wadowicach dostrzegamy, jak na przestrzeni czasu nasze rozwiązania, spełniają swoją niezawodną funkcję.  

Czy fotowoltaika w gminie Wadowice się opłaca?

Cała Polska posiada dobre warunki do montażu instalacji fotowoltaicznej. Położenie gminy Wadowice i uwarunkowanie geograficzne, duże nasłonecznienie sprawiają, że warto zainwestować w fotowoltaikę w gminie Wadowice.

Rok 2020 okazał się prawdziwym boomem dla rozwoju fotowoltaiki w Polsce. O 200 procent wzrosła moc zainstalowana w fotowoltaice. Nasz kraj znajduje się na podium, jeżeli chodzi o przyrost mocy zainstalowanej PV wśród krajów Unii Europejskiej. Według danych z Instytutu Energetyki Odnawialnej w naszym kraju mikroinstalacje PV mają największy udział w rynku. W pierwszym kwartale 2021 r. moc zainstalowana wyniosła 4466 MV. Regularnie odnotowujemy wzrost zainteresowania fotowoltaiką wśród mieszkańców Wadowic i okolicznych miejscowości. Nic dziwnego, coraz więcej osób zastanawia się jak oszczędzać na kosztach energii elektrycznej. Własna elektrownia fotowoltaiczna to skuteczny i sprawdzony sposób, by te rachunki obniżyć.

Jeżeli jesteś mieszkańcem Wadowic lub miejscowości: Klecza, Barwałd, Ponikiew, Gorzeń, Tomice, Jaroszowice, Wysoka, Zawadka, skontaktuj się z naszym doradcą, spotkaj się z nami, a nie pożałujesz! Tylko dla naszych Klientów przygotowujemy bezpłatną wycenę projektu wraz z montażem instalacji fotowoltaicznej. Nasze systemy cechują się wysoką jakością i sprawnością.

Co jeszcze składa się na wydajność instalacji fotowoltaicznej?

Najważniejsze z czynników to:

  • Warunki słoneczne
  • Zacienienie
  • Kierunek ułożenia paneli względem południa
  • Pochylenie dachu
  • Temperatura


Naszą skuteczność docenili mieszkańcy Wadowic, dla których montujemy instalacje fotowoltaiczne. Na poniższych zdjęciach możesz zobaczyć niektóre z naszych realizacji dla mieszkańców gminy Wadowice.

Co nas wyróżnia?

  • wieloletnie doświadczenie w branży
  • stabilność finansowa
  • skuteczne i trwałe rozwiązania w oparciu o sprawdzone podzespoły
  • najwyższa jakość usług
  • wsparcie techniczne dla naszych klientów

Polska Energia z Andrychowa to firma niezależna, posiadamy swoje profesjonalne brygady i wykfalifikowanych fachowców, którzy chętnie spotkają się z Państwem, odpowiedzą na wszelkie pytania i wyjaśnią krok po kroku działanie oraz profity wynikające z instalacji fotowoltaicznych.

Podchodzimy indywidualnie do każdego Klienta, gdyż każdy ma swoje własne zapotrzebowanie na energię elektryczną, konkretne usytuowanie i kształt budynku, układ dachu lub przestrzeń w ogrodzie, którą można przeznaczyć dla instalacji gruntowej.

Fotowoltaika aplikacja HUAWEI FUSIONSOLAR

Nasi eksperci doradzą również jak pobrać i zainstalować aplikację do monitoringu produkcji energii elektrycznej. Jeśli zdecydujesz się na montaż licznika energii pobieranej, będziesz mógł na bieżąco monitorować ile Twoja elektrownia produkuje energii. Co więcej dowiesz się ile zużywają urządzenia domowe. Dodatkowo instalują aplikację operatora sieci dystrybucyjnej możesz kontrolować ile energii „magazynuje” się w sieci oraz ile jest odbieranej z powrotem?

Polska Energia Fotowoltaika Andrychów hurtownia sklep

Polska Energia wykonuje ponad 600 instalacji fotowoltaicznych rocznie

Fotowoltaika to aktualnie główna branża działalności firmy Polska Energia z Andrychowa. Montaż wykonują trzy 4-osobowe brygady naszych pracowników. Możemy wykonać niemal każdą instalację fotowoltaiczną o mocy od kilku do kilkuset kWp. Od oferty, przez uzgodnienia i umowę, do realizacji, zgłoszenia do ZE i p.poż, wszystko w jednej firmie. Poniżej galeria wybranych realizacji Polskiej Energii z Andrychowa.