Najdokładniejszy na rynku kalkulator fotowoltaiki

Fotowoltaika Andrychów

Nie zwlekaj, ponieważ korzyści finansowe czekają. Już teraz obniż rachunki za prąd i ciesz się własną energią słoneczną. Umów się na spotkanie z naszymi doradcami technicznymi i rozwiej wszelkie wątpliwości. W związku z tym, że cena prądu w kolejnych latach będzie rosła – tak jak przez ostatnich kilkanaście lat – Twoja inwestycja w panele fotowoltaiczne zwróci się w bardzo krótkim czasie. Ważnym aspektem jest to, że Polska jest w dobrej sytuacji, gdyż obficie korzysta ze środków unijnych. Sprawdź czy Twoja gmina oferuje dofinansowanie lokalne, a także w jaki sposób otrzymać dofinansowanie unijne na fotowoltaikę.

Od lat realizujemy zamówienia w Andrychowie oraz w sąsiednich okolicach: Sułkowice, Targanice, Rzyki, Inwałd, Roczyny, Zagórnik. Cieszymy się uznaniem Klientów, którzy doceniają nas jako sprawdzonych i solidnych fachowców.

Polska Energia Andrychów

Jesteśmy czołowym dostawcą rozwiązań fotowoltaicznych w Polsce, z siedzibą w Andrychowie, ponieważ działamy na skalę zarówno lokalną jak i ogólnopolską. W związku z tum jesteśmy solidnym i sprawdzonym Partnerem. Szczególny nacisk kładziemy na stosowanie elastycznych i nowoczesnych rozwiązań, które oferujemy naszym zadowolonym Klientom. Zależy nam na długotrwałych relacjach, dlatego nasi specjaliści zawsze służą pomocą i odpowiedzą na Państwa pytania.

Klienci uzyskują od nas kompleksowe, merytoryczne wsparcie w postaci  doradztwa, a także wsparcia technicznego. Istotnie pomagamy w uzyskaniu dofinansowania, a także doborze projektów instalacji PV oraz serwisu. Z pewnością jesteśmy wsparciem dla naszych Klientów na każdym etapie działania.

Zapraszamy do kontaktu z nami, chętnie udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania. Branża fotowoltaiczną rozwija się dynamicznie, widzimy w niej ogromny potencjał, dlatego wprowadzamy na rynek tylko sprawdzone i skuteczne rozwiązania technologiczne związane z montażem instalacji PV. Dzięki naszym rozwiązaniom i darmowej energii ze słońca możesz obniżyć rachunki za prąd nawet o 90 proc. Niewątpliwie dzięki temu Twoja instalacja fotowoltaiczna będzie generować oszczędności przez długie lata.

Instalacje fotowoltaiczne Andrychów

Ze względu na fakt, że odpowiadamy na bieżące potrzeby rynku, dopasowujemy do konkretnych wymagań naszych Klientów wysokiej jakości produkty. Z naszych usług korzystają mieszkańcy śląska, małopolski i miejscowości takich jak Kraków, Katowice, Bielsko-Biała, Andrychów, Wadowice, Oświęcim i i wiele innych.

Polska Energia Andrychów – co zyskasz korzystając z naszych usług?

  • Kompleksowy system produkcji energii w domu i firmie
  • Mniejsze zużycie energii pobieranej z sieci, co przekłada się na większe oszczędności
  • Wsparcie techniczne i zdalną kontrolę systemu fotowoltaicznego
  • Możliwość rozbudowy systemu
Polska Energia Fotowoltaika Andrychów hurtownia sklep

Polska Energia wykonuje ponad 600 instalacji fotowoltaicznych rocznie

Fotowoltaika to aktualnie główna branża działalności firmy Polska Energia z Andrychowa. Montaż wykonują trzy 4-osobowe brygady naszych pracowników. Możemy wykonać niemal każdą instalację fotowoltaiczną o mocy od kilku do kilkuset kWp. Od oferty, przez uzgodnienia i umowę, do realizacji, zgłoszenia do ZE i p.poż, wszystko w jednej firmie. Poniżej galeria wybranych realizacji Polskiej Energii z Andrychowa.