Najdokładniejszy na rynku kalkulator fotowoltaiki

UWAGA! POLSKA ENERGIA PV TO NIE POLSKA ENERGIA Z ANDRYCHOWA

Oceń ten post

Otrzymaliśmy informację, iż w centralnej Polsce działa firma z branży fotowoltaicznej i pomp ciepła ze znakiem firmowym łudząco podobnym do naszego logo. Znak ten wyróżnia jedynie zielony listek i dopisek PV. Prezentujemy go na powyższej grafice.

Informujemy, że firma Polska Energia Sp.K. z Andrychowa NIE ZNA i NIGDY NIE WSPÓŁPRACOWAŁA z firmą Polska Energia PV z powyższego logo. Jest to dla nas firma obca. Nie znamy jej pełnej i prawdziwej nazwy oraz celu w jakim posługuje się znakiem nieznacznie różniącym się od naszego. Nie znamy również obszaru na jakim działa.

Wykorzystanie podobieństwa nazwy naszej firmy i logo jest niezgodne z prawem i wprowadza Klientów w błąd. Jeszcze raz podkreślamy, że w żaden sposób nie jesteśmy powiązani ze wspomnianym podmiotem.

Poniżej podajemy pełne dane naszej firmy POLSKA ENERGIA z Andrychowa

Polska Energia Zbigniew Hatala Przemysław Hatala Spółka Komandytowa
34-120 Andrychów
ul. Krakowska 123
NIP: 5512641816 
ING Bank: 85 1050 1100 1000 0090 3200 8550

logo-Polska-Energia-Andrychow

logo marki Polska Energia z Andrychowa

Sprawdź naszą ofertę

Świadczymy kompleksowe usługi dotyczące doradztwa, pozyskania dofinansowania oraz montażu i serwisu instalacji fotowoltaicznej w Twoim domu oraz Firmie. Poniżej znajdziecie Państwo orientacyjne ceny instalacji fotowoltaicznej. W celu dokładniejszych informacji, zachęcamy Państwa do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta.