Najdokładniejszy na rynku kalkulator fotowoltaiki

Traktoryja 2021 – wyścigi traktorów w Nidku. Zobacz film

4.9/5 - (62 głosy)

Wyścigi traktorzystów w Nidku

Około 20 traktorzystów zaprezentowało się podczas tegorocznej, V już edycji TRAKTORYJA 2021r. Wydarzenie odbyło się w ramach dożynek gminnych w gminie Wieprz. Polska Energia z Andrychowa zorganizowała konkurs ekologiczny dla dzieci, a mieszkańcy mogli poszerzyć swoją wiedzę z zakresu ekologicznych źródeł wykorzystania energii.

Traktoryja w gminie Wieprz
Traktorzyści uczestniczący w Traktoryji 2021

Podczas wydarzenia, które odbyło się 29 sierpnia br. na polu przy ul. św. Judy Tadeusza w Nidku, traktorzyści startowali w czterech kategoriach mocy. TRAKTORYJA od samego początku cieszy się dużym zainteresowaniem publiczności, która żywo dopinguje i kibicuje traktorzystom. Na zwycięzców czekały nagrody.

Konkurs ekologiczny dla dzieci

Przy okazji dobrej zabawy, atrakcyjnym urozmaiceniem imprezy było stoisko, które zaprezentowała Polska Energia z Adrychowa. Mieszkańcy mogli porozmawiać ze specjalistami o nowoczesnych systemach fotowoltaiki i pomp ciepła. Z kolei najmłodsi uczetnicy wydarzenia wzięli udział w drugiej edycji konkursu plastycznego pn.: „Mój ekologiczny domek”.

Ze względu na późną porę ogłoszenia wyników upominki za najciekawsze prace zostały przekazane Pani Dyrektor Szkoły Podstawowej w Nidku.

Polska Energia z Andrychowa konkurs ekologiczny
Dziękujemy wszystkim mieszkańcom za odwiedzenie stoika Polska Energia z Andrychowa podczas wydarzenia TRAKTORYJA 2021!

Udostępnij

Może Cię także zainteresować