Najdokładniejszy na rynku kalkulator fotowoltaiki

Oceń ten post

KTOŚ PRÓBUJE WPROWADZIĆ CIĘ W BŁĄD ?

TO NIE POLSKA ENERGIA Z ANDRYCHOWA

Polska Energia z Andrychowa nie jest w żaden sposób związana z firmą Polska Energia GK, która w ostatnim czasie intensywnie rozprowadza „ZAWIADOMIENIA” dla mieszkańców Powiatu Wadowickiego i Suskiego, o treści przypominającej urzędowy dokument. 
Nie mamy nic przeciwko zdrowej konkurencji na wymagającym rynku branży fotowoltaicznej, jednak musimy opublikować tę informację z powodu uwag docierających do nas z powodu zbieżnej nazwy obu firm.

Odnosząc się do wprowadzającego w błąd „Zawiadomienia” konkurencyjnej firmy informujemy, że na dzień dzisiejszy:

  • NIE SĄ znane warunki udzielania dotacji w 3 naborze programu „Mój Prąd” – będą ogłoszone w I połowie 2021 roku,
  • NIE MA informacji, że będzie to ostatni nabór,
  • NIE MA w programie „Mój Prąd” żadnej bezpłatnej puli pomiarów i żadnego okresu, w którym by one obowiązywały,
  • NIE MA obowiązku wykonania „bezpłatnych pomiarów do 28 lutego”, żeby zainstalować fotowoltaikę, a już na pewno termin podany w zawiadomieniu nie ma wpływu na dotację z programu „Mój Prąd”.
  • Oczywiście wiemy również, że Zagórnik to NIE gmina, ale miejscowość w gminie Andrychów, z uroczymi skałkami nad Wieprzówką, które polecamy wszystkim odwiedzić 🙂

Nasza firma z Andrychowa cały czas wykonywała i wykonuje BEZPŁATNĄ analizę zapotrzebowania budynku na energię, dobiera BEZPŁATNIE instalację fotowoltaiczną i wykonuje BEZPŁATNĄ wycenę na prośbę klienta. Jeśli klient zdecyduje się na realizację zlecenia, koszt całkowity instalacji to wartość wpisana w umowie, bez ukrytych dopłat po wykonaniu inwestycji. Oczywiście w cenie są niezbędne zgłoszenia, a dla instalacji powyżej 6.5kWp projekt z uzgodnieniami rzeczoznawcy d/s p.poż i zgłoszenie instalacji do właściwego oddziału straży pożarnej.

Jeśli masz pytania, skontaktuj się z nami: 577 830 030

Polska Energia Sp.z o.o. Sp.k.
ul. Krakowska 123
34-120 Andrychów
NIP 5512641816