Najdokładniejszy na rynku kalkulator fotowoltaiki

Szkolenie RAWLPLUG w firmie Polska-Energia

Rawlplug szkolenie w firmie Polska Energia
Oceń ten post

Marka Rawlplug oferuje szeroką gamę wysokiej jakości narzędzi i akcesoriów, stosowanych do błyskawicznej instalacji kołków rozporowych, uchwytów i innych elementów mocujących. Jak zapewnić wieloletnią i bezproblemową eksploatację narzędzi? Takie tematy obejmowało szkolenie techniczno – produktowe w firmie Polska Energia w Andrychowie.

Jak zapewnić długą żywotność narzędzi Rawlplug ?

Prawidłowa eksploatacja i regularne przeglądy serwisowe i czyszczenie narzędzi umożliwiają zmianę cyklu życia produktu i zerwanie z tradycyjnym modelem jednego etapu eksploatacji. Rawlplug zmienia podejście do klientów – porzuca model transakcyjny na rzecz budowania relacji z klientem, słuchania jego potrzeb i reagowania na jego sugestie w zakresie ulepszania produktów. Taka postawa przekłada się na powstawanie towarów, które utrzymują się w stanie ekonomicznej użyteczności tak długo, jak długo jest to możliwe przez ich odpowiednią konserwację czy naprawianie.

Szkolenie Rawlplug w firmie Polska Energia

Celem spotkania zorganizowanego w firmie Polska Energia w Andrychowie było z jednej strony kompleksowe edukowanie klienta w zakresie prawidłowego używania oraz dbałości o sprzęt, a z drugiej – maksymalne odciążenie w procesie przywracania uszkodzonego sprzętu do użytku. Klienci mogli samodzielnie przećwiczyć rozbieranie elektronarzędzi, ich czyszczenie i smarowanie, oraz składanie i testowanie.

Zaprezentowane zostały też nowe systemy kotwienia w ofercie RawlPlug wraz z sposobem montażu do podłoża, oczywiście przy wykorzystaniu elektronarzędzi Rawlplug.

Nowatorskie rozwiązania Rawlplug 

Rawlplug posiada w ofercie wkręty do betonu – kotwy wkręcane. Stanowią one trwały i pewny system przytwierdzania oraz są wygodną w montażu alternatywą dla tradycyjnych łączników mechanicznych i kotew chemicznych. Umożliwiają znaczne skrócenie procesu instalacji – wystarczy wywiercić otwór o odpowiedniej średnicy, w którym po oczyszczeniu można umieścić wkręt.

Wykonane z wysokiej jakości stali, kotwy wkręcane, za sprawą stosowanych powłok są odporne na warunki atmosferyczne, mogą być mocowane blisko krawędzi oraz w niewielkich odległościach względem siebie. To wszystko sprawia, że znajdują szerokie zastosowanie w profesjonalnych pracach budowlanych.

Wkręt do betonu R-HLX z aprobatą sejsmiczną i ogniową.
Badania sejsmiczne oraz badania ogniowe pozwalają stosować wkręty R-HLX w projektach czy realizacjach inwestycji na terenach z aktywnością sejsmiczną oraz w konstrukcjach wymagających nośności w warunkach pożarowych. W połączeniu z certyfikatem VdS rekomendujemy użycie tego produktu w systemach ochrony przeciwpożarowej na terenach zagrożonych trzęsieniami ziemi.

Sprawdź naszą ofertę

Świadczymy kompleksowe usługi dotyczące doradztwa, pozyskania dofinansowania oraz montażu i serwisu instalacji fotowoltaicznej w Twoim domu oraz Firmie. Poniżej znajdziecie Państwo orientacyjne ceny instalacji fotowoltaicznej. W celu dokładniejszych informacji, zachęcamy Państwa do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta.