Najdokładniejszy na rynku kalkulator fotowoltaiki

Przełomowe innowacje Sigenergy i Polska Energia na ENEX 2024 – dołącz do nas na stoisku D-56 na Targach ENEX w Kielcach

Sigenergy inteligentne zarządzanie energią
5/5 - (2 głosy)

7 i 8 lutego 2024 r., firma Polska Energia z Andrychowa, dystrybutor rozwiązań marki Sigenergy, zaprasza wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia stoiska D-56, podczas największych w Polsce targów poświęconych odnawialnym źródłom energii, ENEX w Kielcach. To wyjątkowe wydarzenie będzie okazją do zaprezentowania innowacyjnego rozwiązania Sigenergy 5w1 – zintegrowanego zestawu składającego się z falownika, magazynu energii, EMS oraz ładowarki DC lub AC samochodów elektrycznych, a to wszystko zamknięte w zgrabnej i kompaktowej obudowie wieżowej. 

Zaawansowane technologie Sigenergy

Sigenergy dzięki ogromnemu doświadczeniu w projektowaniu i produkcji urządzeń elektronicznych, tworzy produkty zawansowane technologicznie. AFCI – wykrywanie zwarć łukowych, pakiety bateryjne z 5-poziomową ochroną, niezauważalny 5 milisekundowy czas przełączenia z pracy sieciowej na bateryjną (off-grid), szybka instalacja oraz 5 minutowa konfiguracja nawet najbardziej skomplikowanego systemu, to tylko niektóre z atutów produktów Sigenergy. A jeśli dodać do tego skalowalność oraz duże możliwości rozbudowy, to otrzymujemy system świetnie sprawdzający się nie tylko w domu, ale także w biurze lub firmie.

Ładowarka AC samochodów elektrycznych Sigen firmy Sigenergy, nowoczesne urządzenie zintegrowane z systemem zarządzania energią, umieszczone w eleganckim, technologicznym otoczeniu. Niedługo również ładowarka DC dużej mocy.

Zapewniona niezawodność w każdych warunkach

Produktem wyróżniającym markę Sigenergy spośród wielu rozwiązań konkurencyjnych marek do budowy instalacji hybrydowych jest Gateway Signenergy – brama pozwalająca na zasilanie awaryjne obiektu w przypadku niedziałania publicznej sieci energetycznej. Przełączenie odbywa się błyskawicznie, w czasie 5 milisekud dzięki czemu użytkownicy Sigenergy mają pewność, że ich domowe urządzenia i instalacje pozostaną aktywne. To kluczowe, zwłaszcza w obliczu coraz częstszych zakłóceń w dostawach energii.

Spotkanie z ekspertami

Targi ENEX, będą doskonałą okazją do spotkania na stoisku D-56 z ekspertami, którzy zaprezentują rozwiązania Sigenergy oraz opowiedzą jak zielona energia może stać się integralną częścią codziennego życia.

Aplikacja Sigenergy – Twoje centrum zarządzania energią, teraz dostępna na iOS i Android


Podsumowanie

Nie pozwól umknąć okazji, aby stać się częścią ekologicznej rewolucji energetycznej. Sigenergy oraz Polska Energia z Andrychowa serdecznie zapraszają na ENEX 2024, abyś mógł osobiście spojrzeć w przyszłość odnawialnych źródeł energii. Stoisko D-56 to miejsce, gdzie innowacje stają się rzeczywistością, a zielona energia staje się dostępna dla każdego. Do zobaczenia na ENEX 2024 w Kielcach!

magazyny energii sigen sigenergy

Zestawy Sigen składające się z falownika hybrydowego i magazynów energii. Ładowarka DC może stanowić jeden z elementów „wieży”

Geteway Sigenergy odpowiada za przełączanie źródła zasilania obiektu z sieci energetycznej na falownik fotowoltaiczny. Przełączanie jest błyskawiczne i praktycznie niezauważalne dla użytkownika, a urządzenia pozostają w ciągłej pracy.

Sprawdź naszą ofertę

Świadczymy kompleksowe usługi dotyczące doradztwa, pozyskania dofinansowania oraz montażu i serwisu instalacji fotowoltaicznej w Twoim domu oraz Firmie. Poniżej znajdziecie Państwo orientacyjne ceny instalacji fotowoltaicznej. W celu dokładniejszych informacji, zachęcamy Państwa do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta.