Najdokładniejszy na rynku kalkulator fotowoltaiki

Polska Energia Andrychów w fabryce HUAWEI w Chinach

Polska Energia Andrychów w fabryce Huawei w Chinach
4.9/5 - (24 głosy)

Firma Polska Energia z Andrychowa na zaproszenie firmy Huawei miała niezwykłą okazję odwiedzić chińską siedzibę jednej z największych firm technologicznych na świecie – HUAWEI. Podróż do Chin stała się okazją bezpośredniego poznania ogromnego producenta sprzętu elektronicznego. Ale przede wszystkim zdobycia cennych doświadczeń biznesowych oraz możliwości nawiązania kontaktów w światowej branży energii odnawialnej.

Polska Energia Andrychów w fabryce Huawei w Chinach

Odkrywanie tajników produkcji falowników Huawei, czyli technologie przyszłości na wyciągnięcie ręki

Pierwszym przystankiem podróży był Shenzhen, serce innowacji i technologii w Chinach. 

Przedstawiciele firmy Polska Energia z Andrychowa odwiedzili niedawno fabrykę falowników Huawei, kluczowe miejsce dla przemysłowej transformacji energetycznej. Podczas tej wizyty mieli okazję zobaczyć zaawansowane procesy produkcyjne, co okazało się niezwykle pouczającym doświadczeniem. W fabryce mieli również okazję poznać innowacyjne rozwiązania w zakresie energii odnawialnej, które stanowią istotny krok w kierunku zrównoważonej przyszłości.

Polska Energia Andrychów w fabryce Huawei w Chinach

W centrum energetyki przyszłości. Polska Energia na Targach OZE w Szanghaju

Polska Energia Andrychów na targach odnawialnych źródeł energii OZE w Chinach

Następnie ekipa Polskiej Energii udała się do Szanghaju, gdzie miały miejsce największe na świecie Targi Odnawialnych Źródeł Energii. 

To wyjątkowe wydarzenie zgromadziło branżę energetyczną z całego świata, a Polska Energia z Andrychowa miała szansę spotkać się z dystrybucją Huawei. Zarówno z Chin, jak i z innych europejskich krajów. Wspólna konferencja była doskonałą okazją do wymiany wiedzy i doświadczeń. A także do nawiązania strategicznych partnerstw, które mogą przyczynić się do dalszego rozwoju branży energii odnawialnej w Polsce oraz Europie

Polska Energia Andrychów na targach odnawialnych źródeł energii OZE w Chinach

Kolejnym punktem biznesowej trasy było wieczorne spotkanie integracyjne. Podczas wydarzenia reprezentanci andrychowskiej firmy Polska Energia mieli okazję nawiązać bliższe relacje z europejską dystrybucją Huawei. Spotkanie umożliwiło także bezpośredni kontakt z menedżerami tej globalnej firmy technologicznej. Było to wyjątkowe spotkanie, które umożliwiło swobodną wymianę poglądów i zacieśnienie relacji biznesowych.

Polska Energia Andrychów w fabryce Huawei w Chinach

Innowacyjna wizja mobilności. Polska Energia odwiedza centrum testowe Huawei

Samochód elektryczny marki Huawei

Polska Energia miała dodatkowo okazję zwiedzić wystawę samochodów elektrycznych i hybrydowych marki Huawei. Przedstawiono tam również rozbudowaną infrastrukturę techniczną systemu ładowania tych pojazdów. To doświadczenie stanowiło inspirujące spojrzenie na przyszłość zrównoważonej mobilności.

Poznawanie kultury i historii Chin - unikalne doświadczenie na koniec podróży

Ostatnim etapem tej niesamowitej podróży było odwiedzenie Pekinu i Chińskiego Muru. Zwiedzanie tej ikonicznej budowli historycznej była wspaniałą okazją do zanurzenia się w chińskiej kulturze i historii. Polska Energia podziękowała firmie Huawei za niezapomniane doświadczenie i za możliwość poznania tego niezwykłego kraju oraz jego mieszkańców.

Polska Energia Andrychów w fabryce Huawei w Chinach

Sprawdź naszą ofertę

Świadczymy kompleksowe usługi dotyczące doradztwa, pozyskania dofinansowania oraz montażu i serwisu instalacji fotowoltaicznej w Twoim domu oraz Firmie. Poniżej znajdziecie Państwo orientacyjne ceny instalacji fotowoltaicznej. W celu dokładniejszych informacji, zachęcamy Państwa do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta.