Najdokładniejszy na rynku kalkulator fotowoltaiki

Polska energia na Targach ENEX 2024. Rewolucja w odnawialnej energii.

Targi ENEX 2024 w Kielcach Sigenergy Polska Energia
5/5 - (1 głos)

Innowacje, które Przyciągają Wzrok – SIGEN na Targach ENEX.

W dniach 7-8 lutego 2024 roku, na targach ENEX w Kielcach, Sigenergy i Polska Energia zaprezentowała przyszłość odnawialnych źródeł energii, obsługując stoisko D-56 SIGENERGY. To była okazja, by ujawnić najnowsze osiągnięcie w dziedzinie technologii energii odnawialnej: innowacyjny falownik hybrydowy SIGEN z magazynem energii SIGENSTOR BAT, który zmienia zasady gry, pracując w pełnym 3-fazowym trybie OFFGRID.

Targi ENEX 2024 w Kielcach Sigenergy Polska Energia
Ekipa Polskiej Energii reprezentowała firmę na targach ENEX 2024 w Kielcach, to zespół wysoce zaangażowanych i kompetentnych specjalistów w dziedzinie odnawialnych źródeł energii.

Przełom w niezawodności – brama przełączająca SIGEN GETEWAY

Centralnym punktem prezentacji był system bramy przełączającej SIGEN GETEWAY, który w przypadku awarii sieci energetycznej umożliwia błyskawiczne przejście do trybu zasilania awaryjnego w zaledwie 5 ms. Ta innowacja zapewnia nieprzerwane zasilanie, podnosząc standardy bezpieczeństwa i niezawodności w domach i przedsiębiorstwach.

Targi ENEX 2024 w Kielcach Sigenergy Polska Energia
Stoisko Sigenergy na targach ENEX 2024 w Kielcach, prezentujące nowatorski falownik hybrydowy SIGEN.

Przyszłość mobilności elektrycznej – segmentowa stacja ładowania SIGEN

Duże zainteresowanie wzbudziła również nowość w ofercie SIGEN – segmentowa stacja ładowania pojazdów prądem stałym DC o mocy do 25kW. To rozwiązanie nie tylko ułatwia przejście na ekologiczne pojazdy, ale również integruje się z domowymi systemami energii odnawialnej, promując zrównoważony rozwój.

Targi ENEX 2024 w Kielcach Sigenergy Polska Energia
Sigenergy podąża za trendem znaczącego wzrostu w ciągu ostatnich lat w sektorze magazynowania energii słonecznej, dostarczając inteligentne, najnowocześniejsze i opłacalne rozwiązania energetyczne w sektorach magazynowania energii i elektromobilności.

Polska Energia – Twój dystrybutor SIGEN w Polsce

Jako oficjalny dystrybutor marki SIGENPolska Energia jest na pierwszej linii wprowadzania innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie energii odnawialnej. Nasza obecność na targach ENEX potwierdza zaangażowanie w dostarczanie produktów, które nie tylko odpowiadają na aktualne wyzwania energetyczne. Ale również wyznaczają nowe kierunki rozwoju branży OZE.

Targi ENEX 2024 w Kielcach Sigenergy Polska Energia
Pierwsze w branży rozwiązanie energetyczne 5 w 1 z bezproblemową instalacją. SigenStor skraca czas instalacji. Jest to możliwe dzięki szybkim złączom i eliminacji zewnętrznego okablowania baterii, co przekłada się na znaczący wzrost efektywności o 70% w porównaniu z tradycyjnymi rozwiązaniami. Uruchomienie systemu również jest szybkie i może być wykonane w 5 minut.

Wizja przyszłości. Pionierskie kierunki Polskiej Energii w OZE

Targi ENEX 2024 były tylko początkiem. Polska Energia kontynuuje swoją misję wprowadzania innowacyjnych rozwiązań, które przyczyniają się do budowy zrównoważonej przyszłości energetycznej Polski. 

Targi ENEX 2024 w Kielcach Sigenergy Polska Energia
Nowoczesne rozwiązania SIGEN dostępne w Polsce dzięki dystrybucji przez Polską Energię.
Targi ENEX 2024 w Kielcach Sigenergy Polska Energia
Zespół Polskiej Energii prezentuje innowacyjne produkty SIGEN na krajowym wydarzeniu energetycznym.
Targi ENEX 2024 w Kielcach Sigenergy Polska Energia
Przemysłowo wiodące przełączanie do trybu awaryjnego w 5 milisekund dla nieprzerwanego zasilania. Podczas awarii zasilania, SigenStor we współpracy z Bramą Energetyczną Sigen oferuje nieprzerwane, niezawodne zasilanie z płynnym przełączaniem na zasilanie awaryjne w zaledwie 5 milisekund dla scenariuszy podłączonych do sieci.

Sprawdź naszą ofertę

Świadczymy kompleksowe usługi dotyczące doradztwa, pozyskania dofinansowania oraz montażu i serwisu instalacji fotowoltaicznej w Twoim domu oraz Firmie. Poniżej znajdziecie Państwo orientacyjne ceny instalacji fotowoltaicznej. W celu dokładniejszych informacji, zachęcamy Państwa do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta.