Najdokładniejszy na rynku kalkulator fotowoltaiki

Program Mój Prąd 4.0 został zamknięty

Mój Prąd 2023 koniec programu 4.0
5/5 - (1 głos)

Czwarty nabór wniosków o dofinansowanie mikroinstalacji fotowoltaicznych w programie priorytetowym „Mój Prąd” został zamknięty dwa tygodnie przed planowanym terminem. Nie można już złożyć wniosku o dotację w popularnym programie.

Jaki był powód przedwczesnego zamknięcia programu dofinansowania Mój Prąd 4.0 ?

Niespodziewanie w dniu 17 marca 2023 Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej wyłączył możliwość składania wniosków o dotację z programu Mój Prąd. Najpopularniejszy program wsparcia instalacji fotowoltaicznych został zamkniety z powodu wyczerpania się budżetu przewidzianego na wypłaty dotacji.

Co dalej z popularną dotacją ? Czy będzie kolejny program Mój Prąd 5.0 ?

Operator programu – NFOŚiGW na swojej stronie internetowej jednocześnie poinformował o trwających przygotowaniach do ogłoszenia kolejnego naboru wniosków o dofinansowanie. Szczegóły poznamy już w niedzielę 19 marca 2023 roku.

O ostatecznych warunkach uzyskania dofinansowania w ramach naboru wniosków w programie Mój Prąd 5.0 dowiemy się wkrótce. NFOŚiGW będzie informował w oddzielnym komunikacie na swojej stronie internetowej.

Sprawdź naszą ofertę

Świadczymy kompleksowe usługi dotyczące doradztwa, pozyskania dofinansowania oraz montażu i serwisu instalacji fotowoltaicznej w Twoim domu oraz Firmie. Poniżej znajdziecie Państwo orientacyjne ceny instalacji fotowoltaicznej. W celu dokładniejszych informacji, zachęcamy Państwa do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta.