Najdokładniejszy na rynku kalkulator fotowoltaiki

Kalkulator fotowoltaiki 2022 – oblicz moc fotowoltaiki

kalkulator fotowoltaika Polska Energia Andrychów
3.2/5 - (15 głosów)

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów uruchomiliśmy możliwość korzystania z kalkulatora fotowoltaiki. Narzędzie w prosty i intuicyjny sposób pozwoli sprawdzić szacunkowy koszt inwestycji instalacji fotowoltaicznej. Skorzystaj z kalkulatora fotowoltaiki i dowiedz się, ile możesz zaoszczędzić na rachunkach za prąd!

Kalkulator opłacalności fotowoltaiki

Z kalkulatora fotowoltaicznego mogą korzystać Klienci, którzy planują inwestycję w panele fotowoltaiczne. Istotnie dotyczy to fotowoltaiki zarówno na dachu jak i na gruncie. Godnym uwagi jest fakt, że inwestycja może dotyczyć gospodarstwa domowego oraz firmy. Kalkulator kosztów fotowoltaiki pozwoli stworzyć m.in. plan inwestycji w fotowoltaikę na kolejne lata, a także określić zwrot z inwestycji oraz oszacować oszczędności na rachunkach za prąd. W związku z tym w dobie galopującej inflacji i stale rosnących rachunkach za energię elektryczną inwestycja w fotowoltaikę to strzał w dziesiątkę! Jest to oszczędne rozwiązanie dla Klientów indywidualnych, rolników, przedsiębiorców oraz właścicieli zakładów produkcyjnych. Kalkulator fotowoltaiki określi wielkość oraz cenę instalacji potrzebnej do zapewnienia Klientowi firmy Polska Energia z Andrychowa samodzielności energetycznej. Z naszym kalkulatorem opłacalności instalacji fotowoltaicznej obliczysz swoje zapotrzebowanie na panele fotowoltaiczne.

Kalkulator fotowoltaika – zobacz, ile zaoszczędzisz na rachunkach za prąd

Warto dodać, że dokładne wyliczenia, po szacunkach przy pomocy kalkulatora fotowoltaicznego, przeprowadza wykwalifikowany specjalista z firmy Polska Energia z Andrychowa. Profesjonalny i skuteczny audyt na miejscu planowanej inwestycji pozwoli wziąć pod uwagę dodatkowe czynniki jak warunki nasłonecznienia czy stopień zacienienia w okolicy w związku z położeniem sąsiednich budynków czy drzew. Kalkulator fotowoltaiczny pozwoli oszacować, ile wyniesie inwestycja oraz sprawdzić, ile możesz zaoszczędzić inwestując w odnawialne źródła energii.

Kąt nachylenia paneli fotowoltaicznych kalkulator

Oszacuj z nami moc paneli fotowoltaicznych dla Twojego zapotrzebowania na energię elektryczną. W łatwy i wygodny sposób posługując się suwakami w aplikacji ustawisz m.in. kąt pochylenia dachu, skierowanie instalacji względem południa czy przybliżoną cenę za 1 kWh pobieranej z sieci przez prosumenta. Można także w odpowiednim polu wpisać roczne zużycie energii wybierając kWh lub złotówki.

Kliknij OBLICZ, aby kalkulator zaproponował wyliczoną wielkość i koszt instalacji fotowoltaicznej.

Zachęcamy do korzystania z kalkulatora fotowoltaiki i kontaktu z naszymi fachowcami.

Sprawdź naszą ofertę

Świadczymy kompleksowe usługi dotyczące doradztwa, pozyskania dofinansowania oraz montażu i serwisu instalacji fotowoltaicznej w Twoim domu oraz Firmie. Poniżej znajdziecie Państwo orientacyjne ceny instalacji fotowoltaicznej. W celu dokładniejszych informacji, zachęcamy Państwa do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta.