Najdokładniejszy na rynku kalkulator fotowoltaiki

Polska Energia z Andrychowa otwiera hurtownię i sklep elektryczny

sklep elektryczny Polska Energia Andrychów
4.2/5 - (41 głosów)

Hurtownia elektryczna Polskiej Energii z Andrychowa to nowa oferta dla Klientów indywidualnych i Instalatorów. Firma fotowoltaiczna z Andrychowa na bieżąco odpowiada na potrzeby współczesnego konsumenta. Dlatego kolejnym krokiem stało się otwarcie hurtowni elektrycznej. Zainteresowanych zapraszamy już 8 lipca 2022. Polska Energia umacnia w ten sposób pozycję lidera branży dzięki wygodnemu połączeniu atrakcyjnych cen i szerokiej oferty. Polska Energia z Andrychowa to lider branży fotowoltaicznej. Oferuje również pompy ciepła, folie grzewcze, stacje ładowania samochodów elektrycznych, a teraz również szeroki asortyment z dziedziny elektryki.

Telefon: 731 901 903
e-mail: sklep@polska-energia.com

Masz firmę? Jesteś instalatorem ?  Zarejestruj się w naszej internetowej hurtowni elektrycznej i zamawiaj towary w CENACH HURTOWYCH

Kliknij w link -> B2B HURTOWNIA i załóż konto na dane Twojej firmy (Przycisk Logowanie -> Załóż konto)

Jeśli poszukujesz konkretnego produktu w dużej ilości, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, przygotujemy SPECJALNĄ OFERTĘ !

sklep elektryczny Andrychów

Sklep elektryczny Andrychów

Z Polską Energią Twój dom będzie w pełni wyposażony! Tym razem firma fotowoltaiczna z Andrychowa poszerzyła ofertę konsumencką. W ofercie dostępny jest szeroki asortyment osprzętu elektrycznego, aparatury elektrycznej, ochrony odgromowej oraz narzędzi. Odpowiadając na potrzeby i oczekiwania w hurtowni elektrycznej znajdziecie m.in. takie produkty jak: oświetlenie LED, źródła światła, zasilacze, kable i przewody, osprzęt łączeniowy, gniazda i łączniki. 

Sklep i hurtownia elektryczna Polska Energia Andrychów
hurtownia elektryczna Polska Energia

W ofercie można również znaleźć rozdzielnie i obudowy, mierniki, zabezpieczenia i ograniczniki przepięć. Warto dodać, że asortyment będzie na bieżąco poszerzany. Jednocześnie Polska Energia z Andrychowa stale jest wiodącym na rynku wykonawcą instalacji fotowoltaicznych, posiada w swojej ofercie również pompy ciepła oraz folie grzewcze. Warto dodać, że Polska Energia udostępniła również kalkulator fotowoltaiki, dzięki któremu Klienci mogą obliczyć szacunkowy koszt instalacji fotowoltaicznej dla domu lub firmy. Dotyczy to również nowego systemu rozliczeń net-billing.

Sklep i hurtownia elektryczna Polska Energia Andrychów

Hurtownia elektryczna Andrychów, Wadowice

W hurtowni elektrycznej Polska Energia z Andrychowa zamówienia będzie można składać mailowo i telefonicznie. Już 8 lipca w Andrychowie przy ulicy Krakowskiej 123 będzie dostępny branżowy punkt konsultacyjny. Do dyspozycji Klientów będą specjaliści i fachowcy, którzy doradzą w tematach dotyczących fotowoltaiki, pomp ciepła, folii grzewczych i stacji ładowania pojazdów. Będzie można także zasięgnąć wiedzy związanej z nowym systemem rozliczania energii z fotowoltaiki.

sklep elektryczny Polska Energia

Sklep elektryczny Polska Energia - jakich producentów znajdziecie?

Dla swoich Klientów Polska Energia oferuje produkty i urządzenia tylko sprawdzonych, renomowanych producentów. Dotyczy to zarówno falowników, modułów fotowoltaicznych, optymalizatorów, liczników energii, a teraz również osprzętu elektrycznego. Polska Energia z Andrychowa oferuje takie marki jak Huawei, Ja Solar, Hyundai, Solplanet, Midea, Mitsubishi, Enelion, LED-POL, Orno, Eaton, Baks, Elektrokabel, Zamel, Bitner, Kontakt-Simon, Wkręt-met, Ełktrim, Phoenix Contact, Incobex, Elektro-Plast, PRO, Elko-Bis, Teesa i inne. Wszystkie oferowane produkty są oryginalne oraz posiadają gwarancję producenta.

Skontaktuj się z naszym sklepem elektrycznym:

Andrychów, ul. Krakowska 123

Telefon kontaktowy sklep/hurtownia: 731 901 903

Kontakt mailowy: sklep@polska-energia.com

Sprawdź naszą ofertę

Świadczymy kompleksowe usługi dotyczące doradztwa, pozyskania dofinansowania oraz montażu i serwisu instalacji fotowoltaicznej w Twoim domu oraz Firmie. Poniżej znajdziecie Państwo orientacyjne ceny instalacji fotowoltaicznej. W celu dokładniejszych informacji, zachęcamy Państwa do kontaktu z naszym Biurem Obsługi Klienta.